Reklamní kalendáře, diáře

Přinášíme vám v naší nabídce novou kolekci reklamních kalendářů, při jejichž výběru je kladen vždy maximální důraz na vhodný výběr témat a fotografií v návaznosti na aktuální trendy, design a eleganci. Vybírat lze například kalendáře s tématikou zvířat, sportu, s uměleckým zaměřením, přírodními i erotickými tématy, cestovatelské kalendáře a jiné. Stolní i nástěnné kalendáře jsou dostupné v běžných standardních formátech. Novoročenky jsou navrženy v elegantním a reprezentativním provedení. Nabídku doplňujeme a aktualizujeme pro každý rok podle aktuálních trendů. Nabízené diáře jsou potaženy prvotřídními materiály s příjemnou strukturou a jsou k dostání v jednobarevných nebo vzorovaných designech.

Náš sortiment obsahuje jednak nástěnné kalendáře, stolní kalendáře, elegantní diáře v klasickém i manažerském provedení, novoročenky a obaly pro nástěnné kalendáře.

Na veškeré kalendáře v naší nabídce Vám zajistíme také dotisk Vašim logem.

Nástěnný kalendář. Zdobí a slouží. Naše kolekce nástěnných kalendářů 2025 je plná atraktivních titulů, které vám budou dělat radost a zároveň nevtíravě hlídat čas. Listujte a vybírejte. A nebojte se být nároční.

Naše nabídka: kalendáře, diáře pro rok 2025