Reklamní a dárkové předměty

Naše reklamní agentura Vám pro podporu prodeje nabízí kompletní sortiment reklamních a dárkových předmětů s potiskem.

e-shop

Nabídka propisek...

 

Nejlevnější reklamní pera s potiskem

Nejlevnější reklamní propisky s potiskem jsou skvělým způsobem, jak šířit povědomí o své firmě bez velkých nákladů. S nejlevnějšími reklamními propiskami s potiskem můžete efektivně oslovit nové zákazníky. Reklamní propisky jsou cenově dostupným a praktickým marketingovým nástrojem. Díky nejlevnějším reklamním propiskám s potiskem můžete snadno šířit svou značku na veletrzích a událostech. Ušetřete na reklamních nákladech a získávejte přesto viditelnost s našimi levnými propiskami s potiskem.

Nejlevnější reklamní propisky znají potřeby svých klientů - odborné poradenství, individuální přístup a především rozumné ceny za kvalitní zpracování. Vyrábíme nejlevnější propisky s logem vaší firmy na trhu. Luxusní nebo úsporné, barevné nebo jednoduché, stačí si jen vybrat to správné firemní pero.

 

Nabízíme přes 4 500 druhů reklamního zboží, od psacích potřeb, kalendářů, klíčenek, přes textil, zapalovače, deštníky až po nářadí, cestovní potřeby nebo tašky. Tyto reklamní předměty si můžete prohlédnout v našem elektronickém katalogu, který je tvořen 370 přehledně uspořádanými stranami s bohatým výběrem reklamních předmětů. Novinka v potisku reklamních propisek a reklamních předmětů, plnobarevný potisk propisek. Obsahje Vaše logo více barev? Pro nás to není problém. Nabízíme plnobarevný potisk na reklamní předměty. Plnobarevný potisk provádíme digitálním tiskem. Plnobarevný digitální potisk se vyznačuje vysokou kvalitou zpracování S plnobarevným potiskem lze na vybrané reklamní předměty tisknout obrázky, loga ve fotografické kvalitě s vysokými detaily.

 

V rámci naší nabídky reklamních předmětů máme přímé spojení s dodavateli, což nám umožňuje rychle plnit potřeby zákazníků. Současně nabízíme na odběr reklamních předmětů a jejich potisk také individuální slevy.

Na veškeré nabízené reklamní předměty Vám zhotovíme potisk dle Vašeho přání v naší tiskové dílně.

Pro potisky reklamních předmětů využíváme:

  • Tampontisk
  • Laser
  • Rotační tisk
  • Sítotisk
  • Pískování
  • Digitální tisk
  • Sublimační tisk
  • UV digitální tisk
  • Plno barevný tisk

 

Naše nabídka: reklamní předměty